استودیو معماری آرا - لوگو مشکی

Interior Design Studio

استودیو معماری آرا | بازسازی اداری

استودیو معماری آرا - لوگو مشکی

Interior Design Studio

هزینه طراحی داخلی چقدر است؟ تصویر شاخص مقاله

هزینه طراحی داخلی

در ابتدا باید بگوییم طراحی داخلی و دکوراسیون امری کاملا تخصصی است، که دیزاینر فضای شما باید دانش و تجربه کافی را در این زمینه داشته باشد تا بتوانید رضایت کامل شما را جلب کند. از این رو تیم تخصصی استودیو معماری آرا شما را در این زمینه یاری خواهد کرد تا به نتیجه دلخواهتان برسید.

در این مقاله قصد داریم درباره سوالات رایج مشتریان در زمینه‌ی مزایای طراحی داخلی، دستمزد طراح و عوامل تاثیرگذار بر هزینه‌های طراحی داخلی صحبت کنیم.

هزینه طراحی داخلی چقدر است؟ نتیجه بازسازی غلط

شاید این اتفاق برای خودتان یا اطرافیانتان افتاده باشد، که برای بازسازی یا تغییر دکوراسیون فضای منزل یا دفتر کارتان دست به هزینه‌های جزیی تا هنگفت زده باشید و نتیجه تغییرات باب میلتان نباشد و از خودتان بپرسید که چرا هیچ شباهتی با طرحی که تصور می‌کردید ندارد ؟!

 

جواب این سوال بسیار ساده و منطقی است. همانطور که گفتیم طراحی داخلی و دکوراسیون کاری کاملا تخصصی است. لذا شما برای تغییرات بسیار جزئی هم باید از طراحان داخلی مشاوره بگیرید.

هزینه طراحی داخلی چقدر است؟ طراحی داخلی

نقطه عطف طراحی داخلی این است که باید، طراحی طبق خواسته‌ها و سلیقه کارفرما و هم طبق اصول اجرایی طرح پیاده سازی شود.

 در ادامه به برخی از مهم‌ترین مزایای طراحی داخلی اشاره خواهیم کرد:

 

  • طراحی داخلی فضای شما با توجه به خواسته‌ها و نیازهای شما
  • طراحی داخلی تخصصی فضای شما با توجه به سبک و متدهای روز دنیا
  • طراحی دکوراسیون داخلی با توجه به کاربرد و متناسب با متراژ فضای شما
  • صرفه‌جویی و پرهیز از هزینه‌های اضافی در طراحی و اجرا
هزینه طراحی داخلی چقدر است؟ محاسبه هزینه

هزینه‌ی طراحی داخلی چقدر است؟

بعضی از افراد بر این باورند که هزینه طراحی داخلی شاید هزینه‌ای اضافی در اجرای پروژه باشد. با یک مثال ساده جواب این تفکر خواهیم داد. فرض کنید یک مرغ شکم پر را می‌خواهید برای شام آماده کنید، بعد از تهیه مواد اولیه و گذراندن مراحل آماده سازی نیاز به یک فر برای گریل و سرخ شدن مرغ دارید تا شام دلخواهتان را میل کنید. دقیقا نکته همینجاست که اصطلاحا (فر) همان طراحی داخلی فضای شماست که به الزام وجود آن به شما کمک میکند که راحت‌تر و اصولی‌تر به جزییات و نتیجه مدنظر خود برسید.

برآورد هزینه طراحی داخلی به عوامل متعددی بستگی دارد. بعضی از این عوامل مانند متراژ فضا، کاربری فضا، سبک طراحی، نیازها و سلیقه کارفرما، حجم مدلسازی و کیفیت رندرینگ و… می‌توان نام برد.

در پروسه طراحی داخلی فضا، طراح با موارد مختلفی که نام بردیم روبرو است تا بتواند مدلسازی فضا و در نتیجه خروجی (رندر) مناسب با خواسته و سلیقه کارفرما داشته باشد. در این میان ممکن است بعد از جلسه‌های پرزانته طرح با کارفرما منجربه تغییرات جزیی یا بنیادین در طرح شود که خود شامل هزینه‌ای جداگانه با توافق طرفین به قرارداد طراحی می‌شود.

هزینه طراحی داخلی چقدر است؟ مشاوره طراحی داخلی

تیم متخصص و حرفه‌ای استودیو معماری آرا مفتخر این است که برای اولین بار در ایران محاسبه‌گر آنلاین هزینه طراحی داخلی با توجه به تمام عوامل تاثیرگذار بر طراحی را با عنوان هزینه طراحی داخلی در منوبار سایت خود داشته باشد.

 شما به آسانی می‌توانید وارد لینک زیر یا در قسمت منوبار بالا وارد هزینه طراحی داخلی شوید و به صورت آنلاین و با انتخاب خواسته و نیازهای خود با توجه به کاربری فضاتون هزینه طراحی داخلی فضاتون را محاسبه کنید.

برای مشاوره تلفنی یا درخواست کارشناسی حضوری رایگان با شماره تلفن زیر می‌توانید تماس حاصل کنید.

این مطلب را به دوستان خود ارسال کنید!

صفحه اینستاگرام آرا