استودیو معماری آرا - لوگو مشکی

Interior Design Studio

استودیو معماری آرا | بازسازی اداری

استودیو معماری آرا - لوگو مشکی

Interior Design Studio

میز کنفرانس ریرا

میز کنفرانس مدل ریرا یکی از محبوب‌ترین میزهای کنفرانسی از نظر طرفداران سبک مدرن است که علاوه بر زیبایی و کارایی، با هزینه نسبتا کم قابل تهیه است. این میز کنفرانس در ابعاد 8،6،4 و 10 نفره و همچنین ابعاد سفارشی قابلیت ساخت دارد.

میز کنفرانس ریرا

در هر اداره یا سازمان، اتاق جلسات (کنفرانس) به عنوان مرکز فضای اداری نسبت داده می‌شود. چرا که در این فضا مدیران و کارمندان به بحث و گفتگو و برنامه ریزی می‌پردازند که منجربه تصمیمات مهمی برای آینده شرکت می‌شود. همچنین در این فضا جلسات آموزشی، تبادل ایده، قرارداد و معاملات اقتصادی انجام می‌گیرد. از این رو طراحی فضای کنفرانس و استفاده از دکوراسیون ارگونومیک آن بسیار حائز اهمیت است.

 

از وجه تمایز میز کنفرانس ریرا، می‌توان به مدرن و خاص بودن فرم پایه‌ها اشاره کرد. میز کنفرانس ریرا در عین زیبایی و مینیمال بودن جز یکی از پر طرفدارترین محصولات آرا شناخته می‌شود که با توجه به قیمت مناسب این میز، محبوبیت آن در بین مشتریان آرا بیشتر شده است.

 

میز کنفرانس ریرا از پایه مستحکم پروفیل آهن به شکل صلیبی با رنگ کوره‌‌ای درجه یک و صفحه رویه ام دی اف درجه یک تیسان طرح بتن ساخته شده است که قابلیت تغییر ابعاد و رنگ را دارد. از ملحقات این میز کنفرانس که باعث کامل و کاربردی‌تر شدن آن می‌شود، مدیا باکس (ups)، مانیتور هوشمند و داکت عبور سیم می‌باشد. میز کنفرانس ریرا با توجه به ابعاد فضای شما قابلیت ساخت در ابعاد سفارشی و استاندارد 8،6،4 و 10 نفره را نیز دارد.

 

دو مورد از معایبی که در میز کنفرانس رایج است. یکی جانمایی پایه‌های میز کنفرانس که در حالت ارگونومی باید به نحوی ساخته شده باشد که صندلی‌های کنفرانسی را بتوان در چهار طرف میز چیدمان کرد. یکی دیگر از معایب آن ابعاد استاندارد عرض میز است که باید متناسب با تغییرات طول میز طراحی و ساخت شود. مفتخریم که تیم طراحی و ساخت استودیو معماری آرا، تمام این موارد را در نظر گرفته و اقدام به تولید میز کنفرانس ریرا کرده است.

 

برای مشاوره تخصصی و یا بازدید حضوری از فضای شما، می‌توانید با ما تماس بگیرید و از کارشناسان متخصص و با تجربه استودیو معماری آرا در چیدمان دکوراسیون فضاتون استفاده کنید و با خیال راحت به نتیجه دلخواهتان برسید.

جهت بررسی سایر نمونه کارهای آرا می‌توانید به پیج اینستاگرام آرا سر بزنید!

تصاویر محصول
مشخصات فنی
مزایای خرید این محصول
مبلمان اداری آرا | 12 ماه گارانتی آرا
12 ماه گارانتی آرا
مبلمان اداری آرا | ارسال رایگان
ارسال رایگان!
مبلمان اداری آرا | ارسال در کمترین زمان
ارسال در کمترین زمان
مبلمان-اداری-آرا-تضمین-مناسب-ترین-قیمت
مناسب ترین قیمت
سایر محصولات
کتابخانه دکوراتیو مدل ویوکتابخانه دکوراتیو مدل ویو
<strong>میز بار اداری مدل هیرو</strong>میز بار اداری مدل هیرو
کتابخانه و پارتیشن مدل انرژیکتابخانه و پارتیشن مدل انرژی
کتابخانه مدیریت مدل legendکتابخانه مدیریت مدل legend