استودیو معماری آرا - لوگو مشکی

Interior Design Studio

استودیو معماری آرا | بازسازی اداری

استودیو معماری آرا - لوگو مشکی

Interior Design Studio

میز کارگروهی تارگت

میز کارگروهی تارگت در عین کاربردی بودن تیمی و زیبایی مدرنیته در هزینه‌های تجهیز دکوراسیون فضای شما بسیار مقرون به صرفه است. میز کارگروهی تارگت در ابعاد ۶،۴،۲ و ۸ نفره قابلیت ساخت دارد.

میز کارگروهی تارگت

میز کارگروهی تارگت، علاوه بر داشتن زیبایی، سادگی، مدرنیته و کاربردی بودن به عنوان یکی از پر فروش‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین محصولات آرا نیز شناخته می‌شود. این میز با توجه به ابعاد فضای شما قابلیت ساخت در ابعاد سفارشی را نیز دارد.

امروزه در شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ از جمله شرکت‌های استارتاپی با اهمیت به رویکرد تیم ورک شدن بخش‌های تحقیقاتی و عملیاتی باعث عملکرد بهتر کارکنان در انجام کارها شده است. از این رو باعث شده تا در طراحی داخلی فضاهای استارتاپی توجه بیشتری به طراحی فضاهای باز و استفاده از دکوراسیون کارگروهی شود.

میز کارگروهی تارگت، از پایه مستحکم پروفیل آهن با رنگ کوره‌‌ای درجه یک و صفحه رویه ام دی اف درجه یک ویسپان ساخته شده است که قابلیت تغییر ابعاد و رنگ را دارد. ملحقات میز کارگروهی تارگت که باعث کامل وکاربردی‌تر شدن میز می‌شود، یک فایل سه کشو، دیوایدر جدا کننده میز و داکت عبور سیم می‌باشد.

 

تنها ایرادی که به میزهای کارگروهی می‌توان نسبت داد این است که برای جابجا شدن و استفاده در فضایی دیگر باید ابعاد میز را در نظر گرفت، چون دیگر قابلیت تغییر ابعاد میز امکان‌ پذیر نخواهد بود؛ اما نکته‌ی مثبتی که در این میز دیده می‌شود، نحوه ساخت این میز است که به گونه‌ای طراحی و ساخته شده امکان تقسیم یک میز بزرگ به ۳،۲ و۴ میز دونفره‌ی کارمندی و کارشناسی کوچک و حتی میزهای کنفرانسی ۴ نفره وجود دارد. علاوه بر این، امکان تغییر سبک چیدمان نیز در این میز وجود دارد به طوری که با توجه به ابعاد فضا، امکان چیدمان به صورت یک میز بزرگ و یا چند میز کارگروهی کوچک و با فاصله از یکدیگر را به کارفرمایان محترم می‌دهد.

 

برای مشاوره تخصصی و یا بازدید حضوری از فضای شما، می‌توانید با ما تماس بگیرید و از کارشناسان متخصص و با تجربه استودیو معماری آرا در چیدمان دکوراسیون فضاتون استفاده کنید و با خیال راحت به نتیجه دلخواهتان برسید.

جهت بررسی سایر نمونه کارهای آرا می‌توانید به پیج اینستاگرام آرا سر بزنید!

تصاویر محصول
مشخصات فنی
مزایای خرید این محصول
مبلمان اداری آرا | 12 ماه گارانتی آرا
12 ماه گارانتی آرا
مبلمان اداری آرا | ارسال رایگان
ارسال رایگان!
مبلمان اداری آرا | ارسال در کمترین زمان
ارسال در کمترین زمان
مبلمان-اداری-آرا-تضمین-مناسب-ترین-قیمت
مناسب ترین قیمت
سایر محصولات
کتابخانه دکوراتیو مدل ویوکتابخانه دکوراتیو مدل ویو
<strong>میز بار اداری مدل هیرو</strong>میز بار اداری مدل هیرو
کتابخانه و پارتیشن مدل انرژیکتابخانه و پارتیشن مدل انرژی
کتابخانه مدیریت مدل legendکتابخانه مدیریت مدل legend